22. apr 2011

Hooaja algusestKuigi vahepeal juba tundus, et see teist aastat Eestimaad tabanud päris talve moodi talv ei tahagi kuidagi lõppeda..;-), on üsnagi märkamatult siiski kätte jõudnud uus purjetamishooaeg.

Kui nüüd siiralt aus olla, siis oleme juba eelmise hooaja keskelt alates oma jahi siinse blogi pidamisega samuti vägagi "talveunes" olnud, aga loodetavasti said meile eelmisel hooajal kaasa elanud kõik sõbrad ja tublid pöidlahoidjad meie tegemistest ikka muul moel teada ja sellest väga suurt probleemi ei ole tekkinud. Proovime blogi edaspidi siiski korrektselt täitma hakata, et asjal mingi sisuline mõte oleks, nii meie endi kui ka lugejate jaoks.

Eelmisest hooajast veel siiski niipalju, et lõpetasime selle suhteliselt edukalt, olles oma grupis juba teist aastat järjest kolmapäevakute kokkuvõttes kolmandal kohal ja üldine hinnang kogu hooajale võiks olla päris hea. Kellel huvi, siis pilte hooaja lõpetamise peolt saab vaadata siit.

Alustasime tänasest päris tõsiselt jahi ettevalmistustega algavaks hooajaks ja tänu nö. lisaks saadud vabale päevale, tegime seda peaaegu kogu meeskonnaga. Lühikokkuvõte tehtust siisjärgmine: jaht pestud, kaks kihti vaha külgedele kantud ning üks kiht mürkvärvi samuti. Paari kohta peab veel lisaks viimistlema, enne kui tehtuga päris rahule võiks jääda.

Plaanis oleks homse ja vajadusel ka ülehomse päevaga asjad siiski nii kaugele saada, et nädala alguses jahi vette saaks tõsta, sest juba järgmise nädala lõpus, traditsiooniliselt esimesel mail, toimub meie klubis, ehk Kalevi Jahtklubis koos hooaja piduliku avamisega ka esimene hooaja avavõistlus ning vähegi normaalse ilma korral prooviksime seal ka osaleda.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar