25. apr 2011

Vees

Täna pärastlõunal saime Viru vette lastud ja põhimõtteliselt läksid kõik vajalikud kevadtööd nii nagu plaanitud, väikeste mööndustega muidugi..:-).

Loomulikult soosis kindlasti ka super ilus kevadine ilm kõike seda, et vaid kolme järjestikuse vaba päevaga saime kõik varem plaanitud tööd tehtud! Väga suur abi oli sellest, et pea kogu meeskond oli reedel suuremate ning mahukate tööde juures koos tegutsemas ning eriti tubli oli jätkuvalt Jaan, kes kõik kolm päeva teistest varem kohal oli ja alati kogu meeskonnast kõige hiljem sadamast lahkus.

Päris nö. merele minekuks on meil veel vaja ära trimmida mast, paigaldada poomile grootpuri ning vahetada mootoris ära kõik õlid ning siis peakski jaht olema klaar.

Hetkel oleme enda kai ääres seismas küll uhkes üksinduses, aga loodetavasti juba nädala lõpus on seal rivis paljud jahid, sest laupäeval on klubis nö. ametlik vette tõstmine ja pühapäeval hooaja esimene regatt. Tänagi toimus keset päeva Kalevi Jahtklubi kai peal tõsine ning ülitöine askeldamine selle nimel, et jahid ikkagi õigeks ajaks valmis saada.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar