22. nov 2009

Hooaeg 2009Selleks korraks on siis järjekordne Kalevi Jahtklubi purjetamishooaeg ka ametlikult läbi saanud ning õue vaadates tundub nüüd olevat oluliselt rohkem aega tubaseks tegevuseks. Üritame siis tublimate purjetajate jälgedes käia ja samuti oma väikese blogi avada, et ka meie tegemisi kajastada. Uuest hooajast proovime kindlasti seda süsteemselt ning korralikult täitma asuda. Seni aga anname kindlasti teada meie talvistest tegevustest ning üritame teha ka omapoolse kokkuvõtte möödunud hooajast ja panna ülesse ka meie meeskonna poolt tehtud pildid.
Täname väga toetajaid ja meile kaasa elajaid ning loomulikult kõiki äärmiselt tublisid konkurente väga toreda ja meeldejääva hooaja eest!
3 kommentaari:

  1. Respekt, et oma blogiga maha saite! Loodetavasti jätkub ka viitsimist seda pidevalt uuendada;) Hooaeg oli tõesti põnev ja tõenäoliselt tuleb järgmine veelgi vingem;) Kohtumiseni stardiliinil 01.05.2010!

    VastaKustuta
  2. Puhas rõõm näha Viru tegemiste blogisse jõudmist:)Jõudu ja jaksu teile talveks!Järgmise postituseni!

    VastaKustuta
  3. Tore näha et veel üks veerandik on veebi kolinud. Mis siis teie plaanid talvel on jahiga? Või plaanite ainult raamatutarkust omandada? ;)

    VastaKustuta